Obserwatorzy

sobota, 21 kwietnia 2012

mam dość

W tym kraju nie daje się żyć normalnie-jak nie politycy to katolicy-ciągle rejwach, wrzaski, pochody, marsze. Jednego dnia maszerują w paradzie równości homoseksualni i ich ,,sympatycy'', drugiego -obwożą puchar Europy jak jakieś zwłoki świętego, trzeciego o.Rydzyk prowadzi  zwolenników Radia Maryja. Na litość boską -to kiedy ci ludzie pracują, zajmują się rodziną, nauką, własnym bytem?  Toż to durnota jakich mało- mnie interesuje tylko jedno: ilu z tych  maszerujących rozumie o co chodzi z tym miejscem dla Tv Trwam na multipleksie. Ilu z nich wie co to multipleks.? Co setny? tysięczny? Jak człowiek (o.Rydzyk) , któremu komornik nie może  odebrać maleńkiej kwoty(bo jest goły jak turecki święty)chce zapłacić kilkadziesiąt milionów za miejsce na tym cholerstwie.? Ma dostać za darmo-bo w słusznej sprawie? Nie kwestionuję przydatności tych audycji-słuchają ich setki tysięcy ludzi, ale przecież nikt im tych stacji nie odbiera, o co ten krzyk? I co  robi w czołówce pochodu p. Prezes ze swoją świtą? To on chce na papieża czy na prezydenta i premiera? To już nawet nie jest śmieszne, to zaczyna  być przerażające.
Gdy słyszę coraz częściej powtarzane określenie ,,naród smoleński'' robi mi się niedobrze. Być może używają tego określenia moi znajomi tylko-ale i tak zaczyna mnie wtedy trafiać. Z  kraju  z piękną   historią, kulturą , stajemy się olbrzymim domem wariatów. Tego nie idzie wytrzymać.

3 komentarze:

 1. Znowu mam podobne odczucia do Ciebie. Tak mnie to wszystko denerwuje, że przestałam oglądać programy informacyjne. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy22/4/12 19:23

  dziwny jest ten kraj

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy28/4/12 22:49

  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=lMccqbGXEao

  Obejrzyj ten film. Wtedy dopiero podniesie Ci się ciśnienie...


  Mat... :)

  OdpowiedzUsuń